ДВ Індустріальний Комп'ютер Ltd.
 | Новини  | Продукти  | Підтримка  | Замовити  |   
DC62 19" 6U стієчний кластер / 6 вузлів (корзина і 6 лотків) Глибиною 500мм
Шасі DC62
Новинка!                                                   Листопад 23, 2012, ми представили наш найновіший продукт: DC62 - кластер-шасі стієчного виконання для серверів платформи Micro-ATX.                                                                                                       Дешевше, ніж еквівалентні 6 пристроїв 1U!                                  Має краще охолодження процесора та загальне охолодження!                                  Краще масштабується. Підтримує до 4-х низькопрофільних плат вводу-выводу або 1 плату повної висоти!                                  Використовуються неспеціалізовані недорогі компоненти для побудови сервера!                
Подивіться на гарну альтернативу традиційним 1U стієчним серверам. Використовується звичайна Micro-ATX архітектура і модулі пам'яті для побудови серверного кластера високої щільності. Корпус DC62 має висоту 6U і вмішує 6 незалежних лотків, що еквівалентно 1U архітектурі, але з потужною системою охолодження, - якісно відмінною від корпусів 1U. До того ж, DC62 дешевший від шести еквівалентних 1U шасі. Зібрана система (сервер) може бути ще дешевшою від еквівалентного сервера в шасі 1U за рахунок використання звичайних неспеціалізованих недорогих компонентів. Корзина і лотки сконструйовані так, щоб забезпечити найбільшу гнучкість при реалізації ваших задач. Кожен вузол має свій власний блок живлення, процесор, пам'ять і НЖМД. Так як корзина не має об'єднуючої плати і кожен вузол має незалежний коннектор живлення, ви можете відключати і виймати будь-який вузол без відключення інших вузлів. Вузли кластера повністю незалежні один від одного. Більше того, ви можете мати різні конфігурації вузлів, що встановлюються в одну корзину. Можете підбирати і змішувати різні типи вузлів в один кластер. В корпусі DC62 застосовується стандартный Flex ATX/1U БЖ. Корпус DC62 поставляється як з БЖ так і без БЖ.

DC62 можна застосовувати при побудові як високопродуктивних багатопроцесорних обчислювальних кластерів, багатомашинних комплексів відеообробки (рендерингу), систем безпеки, телекомунікації, так і виділених серверів, в тому числі і для веб-хостингу.
Форм-фактор
6U корзина і 6 лотків з підтримкою материнських плат стандарта Micro-ATX (244x244мм)
Розміри
Висота: 226мм
Ширина: 482mm
Глибина: 497mm
Вага нетто: не більше 33kg
Слоти розширення (в кожному лотку)
- 4x низькопрофільних PCI (нижче 52,5мм) слотів розширення
- 1x PCI слот росширення повної висоти через райзер
Меісця для HDD (в кожному лотку)
- 1 HDD місце. Можлива установка додатково ще одного HDD в додатковій корзині 2HD26 і доведення загальної кількості HDD до 2-х.
Передня панель (в кожному лотку)
Світлодіоди:
- HDD активність
- Живлення
- Аварія
Кнопки:
- Сброс
- Живлення

Детально про панель
Корпусне охолодження
- 8x 80x80x25 вентиляторів фрейма (корзини), 2500 об/мин,
сумарний повітряний потік 7,44 м3/хв, підключених до контроллера FanMagic8®, що живиться від AC/DC адаптера GPSU40B-3
Работа в навколишньому середовищі
Межі робочих температур: +5~50ºC
Блок живлення (в кожному лотку)
PSU 250Вт 350Вт
Вхідна напруга 110~220В змінного струму 110/220В змінного струму
+3,3В 14A 12A
+5В 17A 16A
+5В standby 2A 2A
+12В1
+12В2
8A
14A
29A
-
-12В 0,8A 0,3A
Упаковка
Висота: 310мм
Ширина: 520мм
Глибина: 560мм
Вага брутто: не більше 40кг (5кг-піддон)
Доступні кольори
 RAL9005 Чорний

Інформація для замовлення Код Пояснення
Блок живлення DC62
DC62250
DC62350
БЕЗ БЖ
250Вт
350Вт
Опціональний Ethernet порт DC62250-E
DC62350
БП 250W, Fanmagic8-E (Ethernet) контроллер
БП 350W, FanMagic8 контроллер (без Ethernet)
Опціональний пристрій дистанційного перезавантаження DC62250-R
DC62350
БП 250W, пристрій дистанційного перезавантаження
БП 350W, без пристрію дистанційного перезавантаження.
Опціональний пристрій подачі живлення мережі змінного струму DC62250-RP
DC62350
БП 250W, пристрій дистанційного перезавантаження, пристрій подачі живлення мережі змінного струму
БП 350W, без пристрою подачі живлення мережі змінного струму.
Перелік додаткових частин Модель Пояснення
PCI райзер Виріб знаходиться в розробці 1,5U райзер, що змінює кут установки в слот на -90 градусів докладніше>>
PCIe райзер 1U5L-e1 1,5U PCI Express x1 райзер, що змінює кут установки в слот на -90 градусів докладніше>>
1U5L-e4 1,5U PCI Express x4 райзер, що змінює кут установки в слот на -90 градусів докладніше>>
2xHDD корзина 2HD26 Корзина для 2-х 3,5" HDD докладніше>>
3xHDD корзина 3HDM24 Корзина для 3-х 2,5" HDD. докладніше>>>

Технічні креслення лотка Технічні креслення корзини
з лотками
Технічні креслення лотка Технічні креслення корзини з лотками
клацніть на малюнку, щоб збільшити

ФОТОГАЛЕРЕЯ
клацніть на малюнку, щоб збільшити

Корзина DC62, вигляд спереду, два лотки посунуті вперед Шасі DC62, вигляд ззаду Лоток DC62 з материнскою платою ASUS P8B, 1xHDD3,5'', Ethernet картою та БП SFX Лоток DC62 з материнскою платою ASUS P8B, 1xHDD3,5'', Ethernet картою та БП SFX Лоток, вигляд ззаду Лоток з корзиною 3HDM24 для 2.5'' HDD
Повітрянне охолодження фрейма під управлінням розумного контроллера (FanMagic8)
Фрейм має 8 охолоджуючих вентилятора 80x25мм управляємих программно-аппаратним контроллером FanMagic8®. FanMagic8 реалізує автоматичне широтно-імпульсне управління швидкістю обертання вентиляторів в залежності від температури для двох незалежних каналів та двох профілей температурної залежності для цих двох каналів. FanMagic8 не використовує ніякого спеціального програмного забеспечення для управління та працює згідно своєї власної программи.
The DC62 Fan Panel View
клацніть на малюнку, щоб збільшити
The DC62 Internal View
Всі вентилятори охолодження мають "заміну на гарячу" та завдяки тому, що кількість вентиляторів надлишкова для можливого використання DC62, FanMagic8 здійснюючі ранню діагностику неполадок вентиляторів, суттєво підвищує надійність работи системи охолодження, а зниження обертів вентиляторів на низьких температурах – подовжити строк служби та знизити продукуємий шум. FanMagic8 реалізує роздільне управління вентиляторами охолодження для двох незалежних потоків використовуя два термістора (відмічено червоними кругами).

FanMagic8 вимірює температуру для двох каналів А та В та управляє швидкістю обертання підключених вентиляторів для цих температур. Виміри температури поступають від винесенних датчиків - темісторів та перетворюються в дискретні (крок 5%) величини швидкості вентиляторів від 0% до 100% згідно попередньо складенному профілю. Кожен канал здатен управляти споживачем до 4А для 4-х стандартних безколлекторних вентиляторів постійного струму на номінальну напругу 12В з третім провідом (тахогенератор) забезпечивши управління широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ/PWM) від 0% до 100%. 0% PWM в профілі канала дозволяє зупиняти вентилятори до визначеної тепмператури або для визначеної температури з наступним запуском вентиляторів з необхідними обертами в залежності від температури та регулюя нахил кривої цієї залежності. Профіль задається користувачем як крива швидкості обертання (0-100%) в залежності від температури.

Є два різновиди контроллерів вентиляторів для DC62 - FanMagic8 та FanMagic8-E!

FanMagic8 реалізує дистанційний моніторинг та управління за допомогою наступних інтерфейсів:

  • Послідовний, логічний рівень 3В, це базовий інтерфейс для всього сімейства контроллерів FanMagic8
  • Послідовний, -12В..+12В RS232, тільки для варіанта "R" (FanMagic8-R) поставляємого з DC62 на замовлення
  • Ethernet BASE-10T, тільки для варіанта "E" (FanMagic8-E) поставляємого з DC62 на замовлення

FanMagic8-E поставляється як опція. Будьласка, замовляйте FanMagic8-E разом з шассі DC62!

Робота контроллера по управлінню вентиляторами складається в постійному (3 рази в секунду) вимірюванні та аналізі температури повітряного потоку та частот обертання приєднанних вентиляторів, а також в формуванні напруги живлення вентиляторів, згідно попередньо складеної таблиці. Крок інтерваіов температури - 2ºC. Крок PWM - 5%. Величина PWM, яка ассоційована з інтервалом температур може бути змінена, що дозволяє формувати характеристику регулювання по потребі. Величина PWM задає живлення вентиляторів і в решті швидкість обертання (RPM).

Заміряні величини частот обертання вентиляторів порівнюються з табличними (для кожного вентилятора окремо). Нормально працюючі вентилятори мають мати частоти обертання не нижче табличних. В наведенному прикладі заміряна величина температури (32°C ) та величина PWM 60% визначають граничні величини частот обертання рівні 1400, 2200, 4000 та 4100 для 1-го, 2-го, 3-го та 4-го вентиляторів відповідно. У випадку, якщо хоча б один з вентиляторів буде мати частоту обертання нижче заданої, то FanMagic8 визнає це, як аварійну ситуацію, виробитиме звуковий та світовий сигнали (світлодіод опціонально) та задасть величину PWM 100%. Таким чином здійснюється рання діагностика стану роботи вентиляторів, коли здатність до обертання (та охолодження) вентилятора ще не втрачена, а сигналізація про незадовільну работу вже мається. В ситуації коли маємо надлишкову потужність подключених вентиляторів, рання діагностика дозволяє суттєво підвищити надійність работи всієї системи охолодження, а зниження обертів вентиляторів на низьких температурах – подовжити строк служби та знизити продукуємий шум самого ненадійного та самого шумного елемента сучасної електроніки – вентилятора.

FanMagic8 генерує PWM для управління швидкістю обертання вентиляторів. Цей низькочастотний сигнал (від 4 Гц до 100 Гц), шляхом імпульсного живлення зі змінним часом перерв в живленні приводить величину швидкості обертання вентилятора у відповідність до відношення часу включенного стану до загального часу циклу. Відношення часу включенного стану до загального часу цикла і є величина PWM від 0% до 100%. Імпульсне PWM живлення подається на вентилятори від драйверів каналу (А та В).

клацніть на малюнку, щоб збільшити

Обидві таблиці для двох каналів знаходяться в енергонезалежній пам'яті та при необхідності мається декілька способов їх корректировки. Малюнок зліва показує скріншот для FanMagic8-E та профіля канала А як заданний користувачем графік табличної залежності PWM від температури. Потрібно тільки пам'ятати, що величини PWM 5% та 10% не рекомендуються, так як більшість вентиляторів не забезпечує обертання для таких малих величин енергії живлення.

Можно індивідуально налагоджувати FanMagic8 (таблиці) як на залежність PWM від температури формуя власну характеристику управління, так і на реакцію приєднаних вентиляторів в конкретних умовах застосування. Зменшенння швидкості обертання вентиляторів при зниженні температури зменшує акустичний шум, продовжує строк служби вентиляторів та зменшує споживання енергії. FanMagic8 здійснює ранню діагностику поломок вентиляторів та підвищує надійність роботи електронного обладнання за рахунок повного моніторинга системи охолодження та сигналізації її незадовільної роботи. Використання FanMagic8 разом з системою надлишкового охолодження DC62 дозволяє створити стійке до відмов обладнання довготривалої експлуатації.

Засіб дистанційного перезавантаження

Шассі DC62, яке обладнано FanMagic8-E та платою OpticReset6 може бути використано як рішення для дистанційного перезавантаження в декілька клацаній мишою для будь-якого з 6 серверів. Це означє, що FanMagic8-E не потребує фізичної присутності персонала для перезавантаження застиглого комп'ютера. Для цього FanMagic8-E має бути оснащен ключем, який управляється логічним рівнем та який натискає кнопку сброс шляхом замикання контактів на контролююмому пристрої (материнськая плата).

Нижче наведено плату OpticReset6, яка вміщує 6 інфрачервоних світлодіодів та яка використовується в шассі DC62.

Плата OpticReset6 підключається до FanMagic8-E за домогою 10-ти жильного стрічкового кабеля. Таким чином, отримуємо 6 відкритих оптичних каналів з вузьконаправленними інфрачервоними випромінювачами. Звісно, щоб закінчити, лоток DC62 має бути обладнаний фоторанзистором.

Такі фоторанзистори розміщуються прямо навпроти кожного з 6 світлодіодів (як показано на малюнку зправа). Фототранзистор діє як управляємий ключ. Врешті, потрібно під'єднати фоторанзистор до кнопки сброс материнської плати дотримуючись правильної полярності.

клацніть на малюнку, щоб збільшити

FanMagic8-E реалізує вебсервер з AJAX для генерації динамічних екранів зі зміною данних та управлінням. Ви можете просто моніторити та управляти системою охолодження DC62 та використовувати дистанційне перезавантаження з Вашого комп'ютера, планшетного комп'ютера або смартфона з будь-де в світі. Використовуючі веб браузер, данні можуть бути доступні будьякому користувачеві з мережевим під'єднаням. Тільки подивіться на малюнок зправа:

Звісно, Ви можете наглядати за своїм сервером за допомогою спеціальних программ та перезавантажувати його у аварійному випадку автоматично.

Засіб дистанційного перезавантаження поставляється як опція. Будьласка, замовляйте засіб дистанційного перезавантаження разом з шассі DC62!
клацніть на малюнку, щоб збільшити
Пристрій розподілу електроенергії мережі змінного струму

Пристрій розподілу електроенергії мережі змінного струму це опція, яка робить поводження зі шнурами живлення максимально простим. DC62 може бути обладнано пристроєм розподілу електроенергії мережі змінного струму на задній панелі для беспосереднього живлення лотків. Цей пристрій вміщує шість коннекторів зміннного струму C13 які закріплені у відповідних позиціях навпроти розеток C14 блоків живлення лотків. В цьому випадку Вам взагалі не потрібні ніякі шнури живлення. Просто вставляйте лоток DC62 в корзину шассі та отримайте свій сервер заживленним. Насолоджуйтесь!

Пристрій розподілу електроенергії мережі змінного струму поставляється як опція. Будьласка, замовляйте пристрій розподілу електроенергії мережі змінного струму разом з шассі DC62!
клацніть на малюнку, щоб збільшити
клацніть на малюнку, щоб збільшити
Установка низькопрофільних плат вводу-виводу
клацніть на малюнку, щоб збільшити

Все більше виробників плат зменшують розміри плат розширення для сумісності зі стандартом низькопрофільного PCI (PCIe). На жаль, лоток DC62 не відповідає стандарту низькопрофільних плат. Для нього плата розширення повинна мати висоту не більше 52,5 мм, тоді як стандартна низькопрофільна плата може досягати висоти 72 мм. Щоб установити плату розширення, спочатку зніміть металевий кронштейн, за який кріпиться плата. Кронштейн, яким комплектується плата, не підходить для лотка DC62. Звичайно, Ви можете вкоротити стандартний кронштейн і просвердлити отвір для кріплення у відповідному місці. Передня панель лотка DC62 має 4 слоти для низькопрофільних плат. Плату розширення можна вставити в місце-7, місце-6, місце-5 або місце-4 материнської плати Micro-ATX (відлік ведеться від найдальшого від процесора слота, починаючи з 4). Ви також маєте видалити кусачками металеві перемички на лотку, які заважають коннекторам плати (див. малюнок). Для цього зона коннекторів на лотку має сіткоподібну структуру, а зона слотів розширення має тонкі перемички.

Установка PCI (1R5L) та PCIe (1U5L-e1, 1U5L-e4) райзер плат і плат вводу-виводу повної висоти
клацніть на малюнку, щоб збільшити

клацніть на малюнку, щоб збільшити

клацніть на малюнку, щоб збільшити

Тільки одна плата розширення повної висоти може бути установлена в лоток DC62. Райзер плати 1R5L (PCI), 1U5L-e1 (PCIe x1) та 1U5L-e4 (PCIe x4) використовуються для зміни напряму установки плати вводу-виводу в слот материнської плати на 270 градусів. Плата вводу-виводу установлюється в райзер плату і кріпиться паралельно до материнської плати. Райзер плату можна установити тільки в певні місця на материнській платі. Врахуйте це при виборі материнської плати! Малюнок зліва показує розміщення слотів стандартної 4-х слотової материнської плати формату Micro-ATX (починаючи відлік зліва з 4-х): PCI (PCIe) слот-4, слот-5, слот-6 і PCIe слот-7. Райзер плата 1R5L, 1U5L-e1 або 1U5L-e4 має слот на потрібній висоті та установлюється в місце-6, місце-5 або місце-4 на материнській платі (відлік ведеться від найдальшого від процесора слота, починаючи з 4-го). Установці ж повноформатної плати з райзером у місце-7 може заважати охолоджувач процесора. Прослідкуйте, щоб Ваша материнська плата мала відповідний PCI (PCIe) слот у потрібному для установки райзер плати місці.

Плата розширення кріпиться в корпусі з допомогою додаткового кронштейна (див. на фото внизу). Спочатку закріпіть кронштейн в корпусі гвинтом та гайкою М3. Кронштейн установлюється ззовні задньої панелі та кріпиться через один з трьох отворів (на фото він установлений в середнє положення). Установіть райзер плату в слот, а потім установіть та закріпіть плату розширення.

Також важливо, щоб компоненти плати вводу-виводу були на безпечній відстані до інших компонентів Вашої системи як знизу так і зверху (особливо біля охолоджувача процесора та модулів пам'яті). Ставте ізолювальні клейкі бумпони, щоб уникнути замикання плати вводу-виводу з компонентами Вашої системи або елементами шасі.

Райзер плата постачається окремо, тому, при потребі, замовляйте і її, при купівлі корпуса.


На головну  | Зв'язатися з нами  | Про нас |